Atsiliepimai

Rima
Stebėjau save ir pojūčius vakar dienoje ir man patiko, kas vyko su manimi ir manyje! Gera jausti savo kūno budrumą, tonusą raumenyse, jausti kūno ribas, nes su tuo ateina vis didesnė meilė sau ir savęs priėmimas. Didelis energijos kiekis dar pasipildė, tik kartu atėjo ir kryptingas jos panaudojimas. Labai efektyvi diena. IŠ pasąmonės atėjo aiškus suvokimas, kad šiandien valgyti noriu ne tada, kai ateina įprastas tam laikas, o kuomet esu alkana. Ir maisto poreikis buvo gerokai mažesnis. Geriau laaabai daug vandens. Daug skaičiau apie sistemą ir viduje išgyvenau didelį dėkingumą žmonėms, pakvietusiems mane į užsiėmimą bei didelį dėkingumą žmogui, vedusiam užsiėmimą, kuris savo ramiu, budriu ir kartu lengvu buvimu įkvėpė tokius procesus ! :-) Ačiū!


Eglė
Nesu grupinių užsiėmimų mėgėja, todėl, eidama į Belojar treniruotę, buvau nusiteikusi gan skeptiškai – vėl nesuspėsiu sportuoti su visais, bus per sunku fiziškai ir pan. Ir iš tikrųjų, pirmojoje treniruotėje buvo labai sunku, tačiau kai susiskirstėme poromis ir aš niekaip negalėjau nulenkti žemyn porininkės, jau atšventusios 70-metį, rankos, pasakiau sau, kad ir aš, laikui einant, galėsiu taip padaryti. Trenerės Rasos ir jos vedamų treniruočių dėka jaučiu, kaip gerėja mano laikysena ir ir pagaunu save, kad kasdien sėdėdama, eidama ar stovėdama pradedu sekti ir pataisyti savo laikyseną. Kai reikia ilgai stovėti irgi stengiuosi atsistoti į Belojar stovėseną – taip galiu lengvai išstovėti ilgesnį laiką. Per treniruotes itin smagu, kad kiekvieną treniruotę pavyksta padaryti vis ką nors naujo, kas neišėjo anksčiau. O skirtingi pratimai atsistojus, atsigulus, su lazdomis daro treniruotes nenuobodžias ir net nepajuntu kaip prabėga 2 valandos. Stuburo skausmą esu pamiršusi. Už tai ačiū trenerei Rasai.


Neringa
Lankau Belojar treniruotes dar tik antras mėnuo. Atsitiktinai sužinojau, kad Joniškyje vykta tokios treniruotės ir nuėjau pabandyti, nes nuolat jaučiau nugaros skausmą. Ieškojau būdų pagerinti savijautą be vaistų ir dabar labai džiaugiuosi. Pirmą treniruotę buvo sunku, nemokėjau, kaip teisingai atsistoti, temptis, bet kuo toliau tuo geriau sekėsi. Jau nuo antro užsiėmimo pajutau pagerėjimą. Taigi, kai tik pradėjau lankyti Belojar, nebereikia vaistų nuo nugaros skausmo ir tuo labai džiaugiuosi. Be to pagerėjo laikysena, kasdien jaučiuosi pasitempus. Ačiū trenerei Rasai, kuri nuoširdžiai parodo, paaiškina, kaip atlikti teisingai pratimus.


Daiva
Pradėjusi lankyti Belojar užsiėmimus, pastoviai (beveik) jaučiau nugaros skausmus. Po pirmų 3-4 užsiėmimų skausmas tapo nepakeliamai intensyvus, kentėjau, po kiek laiko padariau dviejų savaičių pertrauką (taip gavosi).Per tą laiką viskas nurimo. Vėliau vėl tęsiau užsiėmimus. Nugaros nebeskauda, tapau gerokai stipresnė, laikysena stabilesnė, lengvesnė, gerokai atsistatė nuo stuburo išvaržos užspausti kojos raumenys, jau galiu pasistiebti ant pirštų galų (ko negalėjau 7 metus), nustojo traškėti kaklas. Tai puiki sistema. Ačiū Rasai už užsiėmimus.


Dalia
Pradėjus lankyti Belojar užsiėmimus, labai blogai jaučiausi, svaigo galva, bet neišsigandau – mankštinausi toliau ir trečią-ketvirtą treniruotę pasijutau geriau. Tai parodo, kokia sutrikusi yra mano kaklo, pečių juostos kraujotaka (dirbu odontologo darbą). Stebiu save, jau po įtemptos darbo dienos galva svaigsta mažiau.


Jana
Džiaugiuosi radusi šią gimnastiką. Problemos su laikysena buvo nuo vaikystės. Mano darbo pobūdis (daug dirbu prie kompiuterio) ir vaiko gimimas pablogino mano stuburo būklę. Pirmus mėnesius ne visi pratimai buvo man lengvi ir įveikiami. Bet su laiku pastebėjau, kad mano kūnas pradėjo manęs klausytis. Pagerėjo laikysena, dingo geliantys skausmai krūtininėje stuburo dalyje, dingo per didelis juosmeninės stuburo dalies išlinkis, mažiau vargina galvos skausmai. Po kiekvienos treniruotės – jaučiuosi pakiliai! Jaučiasi žvalumo ir jėgų antplūdis, atsiranda antras kvėpavimas. Noriu pažymėti labai man svarbų dalyką. Mano 7 metų sūnus išreiškė norą vaikščioti kartu su manimi į užsiėmimus. Sūnus su dideliu malonumu ir užsidegimu užsiiminėja kartu su visais salėje. Ypatingai ji sudomino pratimai su pagaliais. Todėl, įsitikinusi, kad užsiiminėti šia sistema galima (net būtina) kartu su visa šeima! Tai puikus būdas tėvams savo pavyzdžiu parodyti vaikams koks svarbus yra sveikas gyvenimo būdas. RESPECT visiems „Belojaro“ mėgėjams! Linkiu visiems sveikatos ir laimės! Labai dėkinga treneriams už jų gerumą ir meilę žmonėms! P.S. Užsiėmimai „Belojar“ sistema ne tik pagerino mano fizinę būseną, bet ir suteikė galimybė kryptingai judėti gyvenime, nekreipiant dėmesio į pašalinius dalykus.


Jelena
Pagal „Belojar“ sistemą užsiiminėju šiek tiek daugiau nei mėnesį ir jau jaučiu rezultatus. Svarbiausia dingo osteochondrozė, kūnas tapo daug lankstesnis, pagerėjo kulkšnies veikla, po seno sunkaus lūžio (prieš 17 metų), nesitikėjau, kad tai įmanoma. Pati sistema man tiko, viskas labai saikingai, be aktyvių veiksmų, asmeniškai man tai didelis „+“. Pagal šią sistemą pramankštinami visi kūno sąnariai ir pradedi suprasti, kad mano kūno galimybės yra beribės. Su kiekvienu užsiėmimu įvyksta maža pergalė!!! Visi kas norite būti sveiki, rekomenduoju užsiiminėti „Belojar“ sistema. Užsiiminėkite ir būkite sveiki!!!


Julija
Man 52 metai, užsiiminėju 5 metus. Užsiiminėju su dideliu malonumu, jau tiesiog neįsivaizduoju savo gyvenimo be „Belojaro“, nes jau po mėnesio treniruočių pajaučiau rezultatą ir supratau, kad ši gimnastika kaip tik tai, kas man reikalinga. Dirbu sėdimą darbą prie kompiuterio. Turėjau rimtų problemų kaklo ir krūtinės ląstos stuburo srityje. Paūmėjus osteochondrozei taip užspausdavo, kad negalėdavau nei pasisukti, nei atsikelti iš lovos, nei susišukuoti. Kaklo srityje – slankstelių nestabilumas, nuo to buvo dažni galvos ir pakaušio skausmai. Dabar aš tapau visai kitu žmogumi, aš vis atsinaujinu ir jaunėju, nes užsiėmimų metu dirba visi raumenys ir sąnariai, aš pradėjau jausti savo kūną ir su malonumu duodu jam krūvį. Pas mane pasitaisė laikysena, pamiršau osteochondrozę, stuburas tapo lankstus. Dirbant sode aš praktiškai nepavargstu. Dėka mūsų trenerės užsiėmimai vyksta labai įdomiai, naudingai. Tereikia labai norėti padėti savo organizmui, užsiiminėti pastoviai ir taisyklingai, rezultatai jus tiesiog nustebins.


Nadežda
„Belojar“ sveikatingumo gimnastika užsiiminėju 4 metus. Pradžioje tiesiog norėjau stiprinti savo sveikatą, padidinti darbingumą. Maniau, kad šios treniruotės geras būdas sudeginti nereikalingas kalorijas ir sumažinti svorį. Kaip sakoma, norėjau būti tonuse. Turiu problemų su sveikata. Tai osteoartritas, rankų tirpimas, greitai pavargstu. Galutinai įsimylėjau į „Belojarą“ vasaros seminaro metu. Dabar gaunu didelį malonumą nuo užsiėmimų. Teigiamos emocijos, gaunamas treniruočių metu, teikia energijos, greitina atsistatymo procesus. Manau, kad pagerėjo mano laikysena. Užsiėmimai tiesiog teikia žvalumo ir turi gydomąjį poveikį, dingsta tingumas, gerėja nuotaika ir savijauta. Išreiškiu dėkingumą savo trenerei. Esu įsitikinusi, kad treniruotės turi didelę naudą mano sveikatai ir galu gale padeda man priešintis judesių apribojimams ir skausmams!


Meilė
Esu 1952 metų gimimo. Nuolatos užsiiminėju gimnastika „Belojar“ nuo 2008 metų. Iki tol užsiiminėjau anksčiau, bet nustojau, toli reikėdavo važinėti. Bet laikas padėjo man suvokti, kiek ši gimnastika yra efektyvi. Nuo 2000 metų daktarai nustatė stuburo išvaržą, gelbėjausi kurortais. Jaučiau jėgų nuopuolį, depresiją, beviltiškumą. Dabar aš pilną jėgų, man užtenką energijos įveikti bet kokias gyvenimiškas kliūtis. Užsiėmimai teikia žvalumo, geros nuotaikos, lankstumo jausmą ir viso kūno lengvumo pojūtį. Aš visam laikui pamiršau skausmus ir ligas. Teigiama energetika ir nuostabus kolektyvas su treneriu priešakyje teikia man dvasinį pakylėjimą, norisi džiaugiantis apkabinti visą pasaulį, skraidyti ir dainuoti. Nežinau, kas būtų su manimi be „Belojaro“. Aš su malonumu bėgu į užsiėmimus, laukiu nesulaukiu jų. Aš tapau stipria, sveika, pasitikinti savimi, už tai dėkinga „Belojar“ gimnastikai. Kviečiu visus norinčius!


Jelena
Užsiiminėju „Belojar“ sistema neilgai, dabar 4 mėnuo. Galiu pasidalinti šio laikotarpio pojūčiais. Pradžioje gavos tikrai ne viskas, bet svarbiausia, kad kūnas pats patarinėjo, kas ne taip. Kažkur po 4 savaičių senos traumos priminė apie save, šis diskomfortas buvo jaučiamas tik nakties laiku, dienos metu skraidžiau kaip bitė. Naudojant druskos tirpalo vonias, kas antra diena, po savaitės skausmai visiškai dingo. Per šiuos mėnesius pastebimai pagerėjo sąnarių paslankumas, raumenys labiau pasitempė, tapo mažiau suglebę. Į užsiėmimus ateinu su malonumu, šilta, draugiška aplinka, treneris visada pataisys reikiamu metu. Po treniruotės, tas jausmas, kad gali pakilti, žodžiais sunku aprašyti, tai reikia pajausti.


Aleksėjus
Užsiiminėju daugiau nei metai. Galiu pasakyti: sistema idealiai tinka tiems, kurie turi problemų su skeletu (stuburas, sąnariai, raiščiai) ir su nedarbingais nugaros raumenimis – visa kita, taip sakant, malonios smulkmenos. Toks dėmesys mankštinant kiekvieną sąnarį, kiekvieną slankstelį atneša greitus rezultatus. Bet procesas skausmingas ir nuobodus – kaip gydymas. Aš asmeniškai iškėliau tikslą iš pradžių atstatyti atraminį judėjimo aparatą, o jau vėliau galvoti apie praną, supertempimą, gražius raumenis... Aš jau atsikračiau rimtų problemų: dingo geliantys skausmai nugaroje, nugara pastebimai išsitiesė ir išlaiko ilgalaikį krūvį, nebekankina išnarintas klubo sąnarys, po seno lūžio pradėjo laisvai lenktis pirštas ant kojos, iš lėto atsistatė kelio sąnariai. Kiekvieną savaitę matau naujus rezultatus. Ech, jeigu dar treniruotes nepraleidinėti.


Nadežda
Apie sistemą sužinojau atsitiktinai, susidomėjau, pabandžiau, sakyti, kad labai patiko, reikštų nieko nepasakyti, tai reikia pajausti! Užsiiminėju dar tik 5 treniruotes, tai aišku nedaug, bet rezultatas jaučiamas netgi po tokio trumpo laikotarpio. Visas stuburas pradeda traškėti, tarsi po masažo, atsiranda lankstumas ir lengvumas kūne, o svarbiausia žvalumas ir energija, kurios man (pas mane pastoviai žemas kraujospūdis) katastrofiškai trūksta! Aišku, kai kurie pratimai dar atrodo nepasiekiami, bet matant kaip kiti lengvai viską atlieka, tenka ir pačiai pasistengti ir jau kito užsiėmimo metu tampa lengviau. Į treniruotę atėjau kartu su mama, tai pas ją, trečio užsiėmimo metu slankstelis grįžo į savo vietą, nors iki tol jį pastoviai tiesindavo! Didelis ačiū treneriui, kuris padeda, paragina ir motyvuoja tapti sveiku! Aišku, tai skamba kaip pasaka, bet viskas realu! Sistema veiksminga! Dar karta įsitikinau, kad mūsų sveikata yra mūsų rankose ir kiekvienas žmogus yra savo laimės kalvis!


Anastasija
„Belojar“ sistema užsiiminėju nuo 2011 metų gruodžio mėnesio. Į treniruotes atėjau su iškreiptu stuburu ir su tuo susijusiomis problemomis. Pradžioje kiekvienas pratimas sunkiai sekėsi, nebuvo noro lankyti užsiėmimus. Po kelių mėnesių organizmo būsena pagerėjo, dingo daugelis problemų, į užsiėmimus ateinu su malonumu, jaučiuosi puikiai po jų. Jaučiu kaip keičiasi į gerąją pusę ne tik fizinė būsena, bet ir dvasinė. Dėkoju „Belojar“ sistemai.


Olegas
Man 25 metai. Užsiiminėju „Belojaru“ 5 mėnesius. Buvo problemų su nugara: juosmens dalies išvarža, bloga laikysena, nemalonūs pojūčiai nugaroje. Šiai dienai skausmai juosmens dalyje nebevargina, pagerėjo laikysena, atsirado daugiau pasitikėjimo savimi ir energijos kūne. Atsirado ištvermė. Seniau netgi po trumpo pasivaikščiojimo nugara greitai pavargdavo. Labai patinka pojūčiai po užsiėmimų: jėgų, energijos, gyvybės pilnatvė. Norisi judėti ir veikti. Rekomenduoju visiems. Tonizuoja. Bėgiosite kaip „Enerdžiaizeriai“ po užsiėmimų.


Autorius nežinomas
Savaitę užsiiminėju. Nuostabi gimnastika. Nors esu treniruotas žmogus, bet pasirodo man nėra lengva stovėti tam tikrose stovėsenose (man 50 metų). Ir stuburas pasirodo nepakankamai lankstus, nors aš maniau, kad neturiu su juo problemų (pasilenkus pirmyn galiu padėti delnus ant grindų, nejausdamas tempimo stubure). Ypatingai pajaučiau naudą traumuotame kelio sąnaryje (plyšo raiščiai prieš 3 metus). Įdomiausia, jog nejaučiu nuovargio po užsiėmimų, atvirkščiai, jėgų antplūdis.


Autorius nežinomas
Aš padariau pratimų kompleksą pagal jūsų pirmą pratimų kompaktinį diską, stipriai nepersistengiau. Fantastika! Aš daug metų darau gimnastiką pagal „Norbekovo“ metodiką ir dar „OKO“ (tikrojo atgimimo akis). Pastaruoju metu lygioje vietoje pradėjo skaudėti juosmenį ir kaklo sritį. Jaučiu, kad pasislinko slanksteliai. Nuėjau pas pažįstama masažistą-terapeutą, viską pastatė į vietą. Dvi dienas vaikščiojau patenkinta, vėliau vėl tas pats ir nieko negaliu padaryti. Po vieno užsiėmimo pagal jūsų diską, tiesiog neturiu žodžių – stulbinantis poveikis. Juosmens skausmai beveik praėjo, jaučiu, kad energija per stuburą ir kūną juda žymiai lengviau, kaklo sritis ir pagerėjo, nors daugelį metų rytais jaučiau skausmus pakaušyje. Aišku, aš suprantu, kad reikia užsiiminėti iki visiško pasveikimo, bet aš atkakli. Labai noriu sudalyvauti užsiėmimuose. Tikiuosi. Viso geriausio! ! !


Česlovas
Stanislavai, labai ačiū už „Belojar“ sistemą, ši sistema išsprendžia ne tik problemas fiziniame lygyje, bet ir psichologines problemas. Aš asmeniškai pajaučiau pilną poveikį visam organizmui ir supratau, kad dėka „Belojar“ sistemos gyvenimas tampa kokybišku visais atžvilgiais. Dabar pagal savo galimybes padedu kitiems žmonėms, daugumai labai patinka ši sistema. Lietuvoje 15 kartą vyko varžybos pagal europinius standartus – tai 6 rungčių daugiakovė Prezidento taurei laimėti. Lietuvoje yra organizacija „Sveikuoliai“, ten renkasi ne patys silpniausi žmonės ir aš savo amžiaus grupėje laimėjau Prezidento taurę. Viena mūsų dama, kuri užsiiminėjo nuo sausio, liko antra savo grupėje, o kita užsiiminėjanti pora mėnesių liko trečia ir jos 100% įsitikinusios, kad visa tai dėka „Belojar“ sistemos, nes iki tol jos niekada neužsiiminėju sportu ir nedalyvavo varžybose.


Šiai kategorijai priskirto turinio nėra.

Užsiprenumeruoti RSS - Atsiliepimai