Dažniausiai užduodami klausimai apie sistemą «Belojar»

1. Kas sukūrė šią sistemą?
Pirmapradis kūrėjas - gamta, o sistemos „Belojar“ įkūrėjas yra Stanislovas Žukovas- psichologas, prischoterapeutas, žolininkas, natūralaus judesio ekspertas, gydytojas. Jis pastebėjo ir suvokė natūralaus judesio elementą gamtos procesuose, sukūrė metodologiją ir apjungė, sukauptas žinias į vieningą gydomųjų pratimų kompleksą.

2. Kokia „Belojar“ pavadinimo prasmė?
Sistemos pavadinimas yra sudurtinis žodis: „Bel“- baltoji kosmoso,saulės, dieviškoji energija, „jar“- žemės energija, egregorinė visos Žemės energija. Šios dvi energijos apjungiamos vienoje plotmėje- žmoguje (tekėdamos per žmogų).

3. Kuo ypatinga „Belojar“ sistema?
Sistema ypatinga savo metodologijos įsisavinimo bei perdavimo paprastumu, tai taip pat skatina šeimyninių bei giminės tradicijų atkūrimą bei vystymą. Treniruotes gali lankyti visų amžiaus bei fizinio pasirengimo grupių atstovai.

4. Kodėl natūralus judesys toks svarbus?
Dėka natūralaus judesio žmogus atkuria savo sveikatą. Pirmiausia, stuburo atraminio judėjimo aparatą. Toliau atliekant pratimus atkuriamos natūralios mūsų organizmo funkcijos: sąnariai pasislenka į jų pirmapradę padėtį, pagerėja savijauta. Su laiku žmogus giliau suvokia natūralaus judesio esmę ir aktyviai pradeda juos taikyti kasdieniame gyvenime. Daugumos sistemos „Belojar“ pratimų esmė yra raumenų ištempimas, kartu stiprinant mikroraumenis (daugumos žmonių mikroraumenys yra pasyvioje būsenoje ir silpnai išvystyti).

5. Kokiu būdu raumenų ištempimas padeda sustiprinti sveikatą?
Raumenų ir mikroraumenų ištempimas sąlygoja šiuos pokyčius:

  • Veiksminga stuburo ir stuburo atraminio judėjimo aparato susirgimų terapija;
  • Lėtinių ir įsisenėjusių psicho- fizinių organizmo sutrikimų pašalinimas;
  • Atsiranda jėga, lankstumas, ištvermė bei imlumas naujoms žinimos;
  • Centrinės nervų, širdies ir kraujagyslių sistemų gydymas.

6. Kodėl reikalingas skausmo pojūtis atliekant pratimus?
Skausmas- atgalinis ryšys tarp raumenų sistemos ir smegenų. Skausmo dėka mūsų smegenis reaguoja į skausmo šaltinį mūsų organizme bei nukreipia reikalingus išteklius pažeistai organizmo daliai atkurti.

7. Ar „Belojar” padeda atkurti sveikatą?
Vienareikšmiškai, taip.

8. Ar „Belojar” gali lankyti vaikai?
Būtina! Vaikų skeletas bei raumenys yra vystymosi stadijoje, todėl mūsų pareiga yra padėti vaikams išsaugoti įgimtas natūralaus judesio žinias.

9. Su kokia religija yra susijusi sistema „Belojar“?
Gamta neturi religijos. Tačiau „Belojar“ pripažįsta kitus dvasinius mokymus, praktikas, sistemas ir t.t.

10. Kas reikalinga norint pradėti užsiiminėti „Belojar“?
Noras.

11. Kaip galima sudalyvauti užsiėmimuose?
Norint sudalyvauti užsiėmimuose Jums reikia susirasti patogiausią vietą, paskambinti arba nusiųsti elektroninį laišką treneriui bei atvykti į užsiėmimą.

12. Kuo naudingi užsiėmimai grupėse?
Dalis pratimų užsiėmimų grupėse metu vyksta porose. Dauguma pratimų geriau yra atlikti porose, nes tuomet galima patikrinti pratimų atlikimo kokybę. Taip pat, treneris patars ir parodys teisingą pratimo atlikimo techniką ir pakoreaguos jūsų klaidas.

13. Ar galima pratimus atlikti savarankiškai?
Taip, galima.

14. Kokiu būdu galima sudalyvauti Stanislavo Žukovo seminaruose?
Apie visus vyksiančius Stanislavo Žukovo seminarus plačiau galite sužinoti mūsų svetainėje, treniruočių metu bei oficialioje „Belojar“ svetainėje.

15. Kur galima nuspirkti „Belojar“ produkciją?
„Belojar‘‘ produkcijos galite užsisakyti svetainėje „Belojar‘‘ arba nusipirkti Stanislavo Žukovo seminarų metu.