Straipsniai

„Belojar“ sistema – kūno ir proto harmonija

Žurnalistė Viktorija Petkevičiūtė.
"Raktas" 2013 m. spalio 29 - lapkričio 11

Ar esate girdėję apie gydymo sistemą, kurioje naudojamas raumenų tempimo principas? Tokį fizinio lavinimo ir organizmo stiprinimo būdą siūlo Stanislovas ŽUKOVAS, žinomas rusų psichologas, psichoterapeutas, fitoterapeutas, kelių knygų autorius.
Pasak S. Žukovo, „Belojar“ – tai psichofizinių pratimų sistema, kurią praktikuodami galime atkurti centrinės nervų sistemos veiklą, didinti ištvermę, gerinti lankstumą ir tuo pačiu vidinių organų funkcijas. Su p. Žukovu susitikome Nemenčinės kultūros centre, kur jis atestavo būsimus „Belojar“ sistemos instruktorius Lietuvoje. Tą pačią dieną įvyko ir naujausios sistemos autoriaus knygos „Belojar – natūralaus judesio principai“ pristatymas.

Sveikatos piliulės – ne tik išrinktiesiems

Žurnalistė Jolita Žurauskienė.
"Valstiečių laikraštis" 2013 m. liepos 5d.

Prieš dvidešimt metų Olegą Čebotariovą, gyvenantį Urale, gydytojai buvo „nurašę“ – medicina jam pagelbėti nebepajėgė. Atsisveikinti su nepagydoma liga vyrui padėjo užsispyrimas ir senovės slavų bei psichiatrų sukurta sistema. Dabar O.Čebotariovas sveikatos pamokas mielai dalija kitiems.

Žmonėms, nusprendusiems stiprinti sveikatą, reikia tik ryžto ir noro užsiėmimams skirti vos 3 valandas per savaitę.

Ligą išsigydęs instruktorius atskleidė geros savijautos paslaptis

"Kauno diena" 2012 m. birželio 25d.

57 metų „Belojar“ instruktorius Česlavas Jakovičius kviečia stabtelėti ir grįžti prie to, kas gyvenime svarbiausia.
Sportą Česlavas mėgo nuo vaikystės. Slidės, dviračiai, net profesionalus boksas paliko ne tik malonių prisiminimų, bet ir traumų. Prieš ketverius metus Česlavas susidomėjo sveiku gyvenimo būdu. Ieškojimo kelią pradėjęs „ruonių“ kompanijoje, maudynėmis eketėje neapsiribojo, o susipažinęs su sobriologija – mokslu apie visuomenės blaivinimą – metė vartoti alkoholį. Aplinkiniai šį vyriškio sprendimą priėmė nepatikliai – vyras dirbo statybose, o „prirašymai“ ir „išrašymai“ tokiame darbe buvo tapę tradicijomis. Sulaukęs pašaipių komentarų iš kolegų, Česlavas atsakydavo: „Principingai negeriu. Esu visiškai sveikas ir neužkoduotas“.

Iš gamtos išmokta mankštos sistema buria norinčius gyventi sveikiau

Žurnalistė Kristina Apulskytė.
"Žalias kelias" 2011 m. lapkritis

Buvęs statybos darbų vykdytojas Česlovas Jakovičius (Česlav Jakovič) visiškai pakeitė savo gyvenimo budą. Vyras atsisakė alkoholio vartojimo, neberūko, kasdien mankštinasi ir buria žmones, norinčius pakeisti savo mąstyseną bei pereiti prie sveikos gyvensenos, palaikančios harmoniją tarp žmogaus ir gamtos. Du kartus per savaitę Vilniuje Česlovas suburia norinčius išmokti "Belojar" sistemos mankštos metodikos.

Užsiprenumeruoti RSS - Straipsniai